I vieta daugiakalbiame „Scrabble“ turnyre

Europos kalbų dienos proga, rugsėjo 27 dieną Saulė Marija Kemzūraitė (IVC), Ieva Baublytė (IVE) ir Jonas Bendorius (IIIA) dalyvavo pirmą kartą šalyje organizuotame „Scrabble“ turnyre*.

Žaidimas vyko trimis turais. Per kiekvieną turą komanda atliko užduotis vis kita kalba: anglų, lietuvių ir prancūzų. „Kalbų gurmanais“ (pranc. „Les gourmands des langues“) pasivadinusi komanda užėmė pirmąją vietą iš 24 komandų. Gimnazistai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis, taip pat Prancūzų instituto specialiu prizu už turtingiausią prancūzų kalbos žodyną. Sveikiname gimnazistus ir linkime sėkmės kituose daugiakalbiuose projektuose ir konkursuose.

Turnyro organizatoriai: Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Britų taryba, Getės institutas, Prancūzų institutas Lietuvoje, Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

*„Scrabble“ – vienas populiariausių stalo žaidimų pasaulyje. Daugelyje šalių jis naudojamas mokant kalbų. Žaidžiant vystomi ir kiti gebėjimai: matematiniai, komunikaciniai, strateginio mąstymo ir kt. https://www.youtube.com/watch?v=jAq72rIdmV8&fbclid=IwAR2JC6lZftYcWrKN7w4AVjcXf2Dwgq5c1Y2ytDjTWl3_B7fAvNFU761-9uc

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *