Iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė Lietuvos Nacionalinėje filharmonijoje

2018 m. liepos 13 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientai, jų mokytojai bei šeimos nariai dalyvavo iškilmingoje brandos atestatų įteikimo ceremonijoje, kuri tradiciškai buvo organizuota Lietuvos Nacionalinėje filharmonijoje. Renginį pradėjo III klasių mokiniai Ieva Baublytė ir Mantas Migauskas, vėliau visiems renginio dalyviams buvo dovanotas profesionalių būgnininkų ir perkusininkų koncertas. Renginio metu gimnazijos direktorė Danutė Puchovičienė pagerbė 26 mokinius, iš valstybinių brandos egzaminų gavusius maksimalius įvertinimus, bei įteikė brandos atestatus visiems 144  gimnaziją baigusiems 100-sios laidos abiturientams.

Kviečiame susipažinti su renginio akimirkomis, kurias fiksavo I klasės mokinys Danielius Bondorovas.