Baigėsi gimnazijos socializacijos stovykla „Jei ne aš, tas kas ?“

Birželio 1-6 dienomis stovyklavietėje „Zelva“ vyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos socializacijos stovykla „Jei ne aš, tai kas?“, skirta gimnazistų lyderystės įgūdžių ugdymui. Į stovyklavietę Elektrėnų rajone susirinko beveik 200 mokinių, kurie per 6 dienas spėjo ne tik sudalyvauti įvairiose meninėse, sportinėse, išgyvenimo įgūdžių lavinimo bei įvairiose kitose veiklose, bet ir suorganizuoti puikius pasirodymus, atskleidusius ne tik asmeninį, bet ir bendradarbiavimu grįstą talentą. Stovykloje patirti įspūdžiai ilgai pasiliks mokinių ir mokytojų atmintyje. Labiausiai džiaugiamės, kad turėjome galimybę pažinti vieni kitus geriau.

Dėkojame visiems stovyklautojams, ypač mokytojams-vadovams, be kurių nuoširdumo ir didelio darbo viso to nebūtų įvykę !

Stovyklos programa

Rugilės Čepulytės refleksija (I a klasė)

Ingridos Kildanavičiūtės refleksija (I b klasė)

Laurynas Jacevičius, stovyklos vadovas