Tarpklasinės varžybos

Šiemet nuo balandžio iki gegužės mėnesio pabaigos mokykloje buvo vykdomos tarpklasinės stalo teniso, smiginio ir tinklinio varžybos.

Stalo teniso varžybose dalyvavo I-III klasių mokiniai. Aktyviausi buvo pirmokai. Visi mokiniai, dalyvavę varžybose, buvo apdovanoti ypatingais prizais – stalo teniso kamuoliukais.

Tikimės, kad kitais mokslo metais mokinių aktyvumas bus didesnis bei atsakingesnis.

• Pirmokų lyga – Laurynas B., Martynas P., Rytas K. , Dominykas Š., Gustas L., Kasparas P., Jonas D., Jurgis J., Augustinas K., Mykolas M.
  • Antrokų lyga – Mantvydas B., Paulius A., Paulius Č., Ernesta A., Augustinas S., Jonas P.
  • Trečiokų lyga- Nojus A., Tadas M., Mykolas K., Martynas K.

Smiginio varžybos vyko balandžio 16 dieną. Šios varžybos buvo komandinės ir prie starto linijos rinkosi mergaičių ir vaikinų komandos.

Tarpklasines varžybas laimėjo I c klasės mokinės Deimantė Grincevičiūtė ir Vilda Šveikauskaitė . Nugalėtojos buvo apdovanotos smiginio strėlytėmis.

Tinklinio varžyboms užsiregistravo 8 komandos. Pirmų klasių mokiniai  registravo pilnos sudėties komandas, o antrokų ir trečiokų rinktinės. Varžybas planuojame baigti gegužės 31 dieną.

Mokinių pergalės miesto varžybose

Mūsų gimnazijos mokinių komandos dalyvavo lengvosios atletikos, kalnų dviračių ir smiginio varžybose.

Gegužės 22 dieną  ,,Vingio” stadione vyko Vilniaus miesto XVII gimnazijų lengvosios atletikos varžybos. Visi mūsų sportininkai pasirinktose sporto šakose iškovojo įskaitinius taškus. Norėtųsi pasidžiaugti E. Kazlauskaitės –  II b kl., L. Bajelytės –  I a kl., D. Trijonio –  II d  kl.  gimnazistų varžybose jie  iškovojo prizines vietas: Elzė šuolyje į aukštį I vietą, Liudvika šuolyje į aukštį II vietą, Dominykas 100 m bėgime iškovojo II vietą.

Komandos sudėtis:

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Rungtis
1. Kazlauskaitė Elzė II b Šuolis į aukštį
2. Meda Makauskytė IV c Beisbolo kam. met.
3. Liudvika Bajelytė I a Šuolis į aukštį
4. Beatričė Juknaitė I e Estafetė 4x 200
5. Emilija Rimkutė I d Estafetė 4x 200
6. Ieva Vilutytė I f Estafetė 4x 200
7. Danielius Bondorovas I b 800m, estafetė 4x 200m
8. Tomas Jaramaitis II d Estafetė 4x 200
9. Nojus Janušas I d Šuolis į tolį, estafetė 4x 200
10. Kastis Kriaunevičius I c Šuolis į tolį, estafetė 4x 200
11. Aurimas Sičiūnas III a Beisbolo kam. met.
12. Marius Barzdelis III e Šuolis į aukštį
13. Dominykas Trijonis II d 100 m bėgimas

Gegužės 23 dieną Naujosios Vilnios ,,Laisvės” gimnazijos teritorijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kalnų dviračių varžybos.

Varžybų vadovai apie parengtą trasą kalbėjo, kad ji yra klastinga. Šlapia žolė įkalnėje, kalvota trasa, siauri posūkiai, kuriuos reikėjo įveikti 6 kartus buvo tikras išbandymas sportininkams. Mūsų komandos mokiniai savo amžiaus pogrupyje pasirodė puikiai ir iškovojo I, II, III vietas.

Komandos sudėtis: I vieta- Vytautas Minderis (III a kl.), II vieta – Tomas Japimachovas (II a kl.), III vieta – Martynas Striška (III d kl.)

Gegužės 25 dieną Žirmūnų boulingo centre vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Į šias varžybas registravome merginų ir vaikinų komandas. Abi komandos buvo suformuotos iš Ic klasės mokinių atstovų Vildos Šveikauskaitės ir Deimantės Grincevičiūtės, Dominyko Šliavo ir Kasčio Kriaunevičiaus.

Šiose varžybose dalyvavo 7 mergaičių ir 7 berniukų komandos. Bendroje įskaitoje mergaitės iškovojo 5 vietą. Atkaklios kovos vyko berniukų pogrupyje. Mūsų vaikinai 5 valandų trukusiose kovose iškovojo III vietą.

Dominykas ir Kastis. Jie sakė, kad niekad nemanė, kad ši sporto šaka yra tokia emocionali.

Gegužės 22 dieną į mūsų mokyklą atvyko ,,Lankinis”  klubo organizatoriai, kurie I b klasės mokiniams vedė netradicinę lankinio žaidimo pamoką. Buvo smagu…

Elena Medzevičienė, kūno kultūros mokytoja

VVDG sportininkų komandoms linkime sėkmingų startų ir aukštų rezultatų ateities varžybose.

Kūno kultūros mokytojai

Parengė                               E. Medzevičienė