Mokiniai organizavo tradicinį renginį „Meilės vakaras“

Gegužės 25 dieną mokykloje įvyko Meilės Vakaras, prie kurio įgyvendinimo prisidėjo daugiau nei keturiasdešimt žmonių. Renginio metu grojo gyva muzika, galima buvo pamatyti  naujus ir jau daugelio pamiltus pasirodymus, perskaityti mokinių kurtas eiles, tekstus, pamatyti piešinius, nuotraukas, susipažinti su naujais žmonėmis, kurie nesimoko mūsų gimnazijoje,  nusifotografuoti prie pačių mokinių sukurto dekoro, paragauti kepinių.

Dėkojame mokytojams, kurie padėjo šiam renginiui įvykti –  Daliai Tarabildienei ir Aurimui Galveliui.

Smiltė Radziukynaitė:

Mane labai maloniai nustebino Emilija, kai pakvietė sudalyvauti Meilės Vakare, nors jau esu alumnė ir į mokyklą retai teužsuku. Gera buvo pamatyt ir kitus alumnus, kurie atėjo ne tik pasirodyti, bet ir pasižiūrėti renginio. Apima toks jausmas, kad dar gyvi esam mokyklos prisiminimuose ir žmonių galvose, kad dar laukia ir sutikę dar nusišypso, kad patys alumnai dar jaučia nostalgiją ir norą čia sugrįžti. Buvo labai gera dainuoti kartu. Tikiuosi, šis vakaras gyvuos dar ilgai, nes jis tikrai jungia mūsų bendruomenę.

Karina Sizovaitė:

Meilės vakaras – vienas gražiausių renginių mūsų mokykloje. Mokiniai ruošiasi, dalyvauja, ateina pažiūrėt ir kasmet tai būna vis geriau ir geriau. Džiugu, kad ši maža tradicija auga.

Mūsų pasaulyje trūksta meilės, šilumos ir gėrio, tad šis renginys yra vienas žingsniukas link pasaulio gerinimo. Buvo labai jauku, aplink daug besišypsančių veidų, daug meilės, šilumos ir gerumo, daug geros muzikos, skanių vaišių ir netgi naujų pažinčių. Esu dėkinga kiekvienam atskirai ir visiems kartu, kurie dalyvavo, prisidėjo ir buvo kartu. Pagaliau sustojau savo gyvenimo maratone ir tiesiog mėgavausi tuo vakaru ne tik su objektyvu rankose, bet ir būdama su dalyviais kartu, o po renginio stipriai apmąsčiau daugelį dalykų. Kaip ir minėjau – kasmet vis geriau ir geriau, taigi laukiu kitų metų su nekantrumu!
Visiems siunčiu daug daug meilės ir gėrio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *