Poezijos konkursas

Šių metų gegužės 23 d., trečiadienį, Čiurlionio namuose vyko kasmetinis poezijos skaitymo konkursas anglų kalba. Iš viso pasirodė 14 skaitovų iš I-ų, II-ų, IV-ų klasių. Žiuri pareigas atliko anglų kalbos mokytojos: Asta Rinkevičienė, Rima Rybnikova ir Dalia Gaidelienė. Mokinių balsą atstovavo Evelina Melvydaitė.

Mūsų gimnazijai teko didžiulė garbė, nes konkursą taip pat stebėjo viešnia iš JAV ambasados – Charlotte Chuen. Konkurso pertraukėlių metu grojo saksofonu ir gitaromis IV-ų klasių mokiniai – Giedrius Paliliūnas, Maksimas Leontjev, Povilas Barzdžius. Renginį vedė mokyklos mokinė Aistė Gargasaitė.

Konkurso metu skambėjo gražiausi garsiausių poetų kūriniai, pradedant V. Šekspyru ir baigiant E. A. Poe. Labiausiai žiuri narius sužavėjo Ūla Narmontaitė iš 1C, užėmusi I-ąją vietą. Antrąja vieta pasidalino Austėja Drevinskaitė iš 2B ir Lina Stankevičiūtė iš 2A. III-oji vieta atiteko Ievai Tamošiūnaitei iš 1C ir Augustei Stravinskaitei iš 1B.

Renginio metu jautėsi Čiurlionio dvasia, žiūrovai jautėsi ramūs, pakyėti, pasisėmę gerų emocijų.

Evelina Melvydaitė