Ekskursija į Kauną

Šių  metų balandžio 27 d. vykome į netradicinę pamoką kartu su biologijos mokytoja Violeta Kundrotiene, klasės auklėtoja Daiva Martikoniene ir socialine pedagoge Danute Miceikiene. Aplankėme LSMU anatomijos muziejų, kuriame išvydome XX a. pr. profesoriaus Jurgio Žilinsko surinktą žmogaus kūno dalių ir griaučių kolekciją. Taip pat Kaune buvome ekskursijoje Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejuje. Muziejaus ekspozicija vaizdavo XIX a. pab. Lietuvos miesto vaistinę. Susipažinome su farmacijos ir medicinos istorija ir to meto darbu vaistinėse. Aplankėme Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kuriame susipažinome su Lietuvos ir viso pasaulio gyvūnijos įvairove . Diena už mokyklos ribų visiems labai patiko ir grįžome su puikiais įspūdžiais.

Orinta Metrikytė 3b

Ši mini kelionė man labai patiko. Aplankyti muziejai paliko labai didelį įspūdį tiek man, tiek manau ir su manim važiavusiems mokiniams. Vienas įspūdingiausių muziejų buvo Tado Ivanausko. Sužavėjo mane ne tik gyvūnų iškamšų kiekis, bet ir jų įvairovė. Buvo labai įspūdingas vaizdas akims. Jeigu būtų galimybė į tokią ekskursiją važiuočiau dar kartą.

Gabija Lukoševičiūtė 1b

Ekskursiją į Kauną tikrai buvo viena įdomiausių mano gyvenime. Labai įdomus buvo LSMU muziejus, kuriame eksponuojamos tikros žmonių kūno dalys ir organai. Taip pat labai patiko Tado Ivanausko zoologijos muziejus, kuriame buvo tiek daug gyvūnų! Nuo paprastų pelių, šimtų drugelių iki liūtų, stumbrų ir žirafų. Paskutinis, farmacijos ir medicinos muziejus labai sužavėjo senoviniais prietaisais ir nuostabiais gido pasakojimais, kaip ankščiau gydė žmones nuo įvairiausių ligų. Tikrai parekomenduočiau šiuos muziejus aplankyti visiems. Ir planuoju į Tado Ivanausko muziejų nuvykti dar kartą kartu su savo šeima.

Ieva Verbytė 1 b

Man labai patiko pirmasis muziejus, kurį alankėme LSMU- anatomijos muziejus. Matėme įvairiausius žmogaus užkoncervuotus organus, išsigimusius kūdikius. Muziejuje didžiausią įspūdį paliko gorilos griaučiai, kurie buvo beveik identiški žmogaus griaučiams. Antrame muziejuje išvydome gyvūnų gausą. Tado Ivanausko muziejus tiesiog neįtikėtinas, toks didelis, kad visos ekspozicijos net negalėjau peržvelgti. Būtinai sugrįšiu. Trečiasis muziejus farmacijos ir medicinos man labai patiko, jis patiktų ne tik būsimiems farmacininkams, bet ir žmonėms, kurie domisi farmacija ir medicinos istorija.

Augustė Sravinskaitė 1 b

Ekskursiją į Kauną man labai patiko. Apsilankėme anatomijos muziejuje, matėme tikrus žmogaus kūno dalių preparatus, siamo dvynius. Taip pat galėjome paliesti žmogaus kaulus, įdėmiai apžiūrėti žmogaus kaukolę. Tado Ivanausko muziejuje mane labiausiai nustebino drugelių ir retų paukščių kolekcija. Šią ekskursiją rekomenduočiau visiems, kurie domisi biologija.

Urtė Sakalauskaitė 1b

Ekskursiją į Kauną buvo labai įdomi. Labiausiai man patiko LSMU anatomijos muziejus, ten pamačiau tai, ko niekada gyvenime nebuvau mačius. Džiaugiuosi, kad visa ekskursija buvo puikiai suplanuota, niekur nereikėjo skubėti nei pačiuose muziejuose, nei per laisvą mums skirtą laiką.

Austėja Jogėlaitė 1 b

Ekskursija į Kauną buvo labai vykusi. Anatomijos muziejuje matėme siamo dvynius, balzamuotą mergaitę, daugybę žmogaus griaučių ir organų. Tado Ivanausko zoologijos muziejuje pamatėme daugybę gyvūnų iškamšų. Žinoma, žinant, kad čia yra kažkada buvę gyvi gyvūnai pasidarė šiek tiek liūdna. Dar kartą važiuočiau į tokią ekskursiją ir pasiūlyčiau ją kitiems.

Arnoldas Tarvydas 1 b

LSMU anatomijos muziejuje patiko tikri žmogaus organai, galimybė paliesti žmogaus griaučius. Taip pat patiko ir farmacijos ir medicinos muziejus, nuostabi vaistinė įrengta senoviniu stiliumi. Visa kelionė praėjo labai greitai ir visi aplankyti muziejai nustebino. Rekomenduočiau šią kelionę ir kitiems, kurie joje dar nebuvo.

Danielius Bondorovas 1 b