Matematikos labirintai

Penktadienį, gegužės 11 dieną, mūsų mokykloje vyko tradicinis Vilniaus pirmų gimnazijų klasių mokiniams renginys – Matematikos labirintai. Šiais metais varžėsi devintokai iš šešių Vilniaus gimnazijų: Simono Daukanto, Minties, Gabijos, Jono Basanavičiaus, Pilaitės ir Vytauto Didžiojo gimnazijos. Viktorina buvo skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės Šimtmetį, dėl to visos užduotys buvo susijusios su šimtu.

Renginį atidarė Vytauto Didžiojo gimnazijos šokių studijos „Dance Vision“ mokiniai, paruošę pavasariškai jausmingą šokį.

Renginio svečius ir  dalyvius pasveikino mūsų gimnazijos direktorė Danutė Bronė Puchovičienė.

Po įdomių ir originalių prisistatymų komandos pasinėrė į įvairių matematinių užduočių atlikimą. Visos viktorinos metu tvyrojo įtampa, kiekviena komanda stengėsi iškovoti kuo daugiau taškų.

Sveikiname viktorinos nugalėtojus:

I vieta – Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda

II vieta – Gabijos gimnazijos komanda

III vieta – Vytauto Didžiojo gimnazijos komanda.

Pademonstruodami svetingumą ir draugiškumą, kiekvienos komandos nariai paruošė saldžią staigmeną bendraamžiams iš kitų mokyklų. Pasibaigus visoms rungtims dalyviai galėjo pasilepinti ir pasišnekučiuoti prie vaišių stalo.

Džiaugiamės mokytojų iniciatyva, kuri skatina matematinių žinių gilinimą ir  Vilniaus mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą.  Renginį organizavo matematikos mokytojos Anna Mažuolienė ir Danutė Miklienė.

 

Renginio vedėjos Agnė Blauzdžiūnaitė ir Saulė Gikaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *