Gimnazijos mokiniai dvi savaites bendradarbiavo su bendraamžiais iš Italijos

2018 m. balandžio 26 dieną gimnazijoje buvo organizuotas projektas „Italijos diena”. Projekte gimnazijos I-II klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti bent vienoje iš veiklų, kuri atskleidė vis kitokį Italijos kultūros aspektą. Mokiniai drauge su bendraamžiais iš Italijos gamino italų patiekalus, organizavo italų mugę, mokėsi italų tradicinių šokių ir dainų bei susipažino su Italijos turizmu. Mainais mūsų gimnazijos mokiniai bendraamžius iš Italijos kvietėsi į anglų kalbos pamokas, mokė gaminti lietuvių virtuvės patiekalus, šokti tautinius šokius bei dainuoti lietuvių liaudies dainas, o vyresnių klasių mokiniai italus supažindino su Lietuvos tradicijomis, tautiniu paveldu ir lankytinomis vietomis.

Džiaugdamiesi šiuo tarptautiniu bendradarbiavimu bei dėkodami mokiniams bei juos konsultavusiems mokytojams Ž. Liepynaitienei, D. Railienei, J. Barščauskaitei, G. Čiplytei bei R. Komičiui, kviečiame susipažinti su projekto akimirkomis.