Vilniaus miesto mokyklų mokinių šaškių, lengvosios atletikos ir XVII gimnazijų šachmatų varžybos

Kovo 13 dieną mūsų gimnazijos mokinių šaškių žaidimo komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokinių žaidynių šaškių varžybose. Į varžybas atvyko 11 komandų. Po 5 varžybų žaidimo etapų gimnazijos mokinių komanda buvo trečia. Šeštas susitikimo ratas mums buvo šiek tiek nepalankus. Susitikome su Licėjaus gimnazijos mokinių komanda. Šios gimnazijos mokiniai iškovojo I vietą, mums atiteko IV vieta.

Galime pasidžiaugti mokinių kovingumu, meistriškai atliekamais žaidimo ėjimais, komandos vieningumu ir draugiškumu.

Vilniaus miesto mokyklų mokinių IV vietos laimėtojai: Lukas Kavaliauskas (I b kl.), Marius Barzdelis (III e kl.), Domantas Slėnys (IV b kl.), Dovilė Jadenkutė (IV e kl.).

Kovo 22 dieną 11 mokinių komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokinių atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybose. Varžybos vyko Vilniaus lengvosios atletikos manieže. Mokiniai registravosi 60 m, 1000 m bėgime, šuolio į aukštį, šuolio į tolį, rutulio stūmimo ir estafetiniame bėgime 4x 200m.

3 mokiniai pateko į finalines rungtis- šuolis į tolį- Kastis Kriaunevičius (I c kl.) 7 vieta,

5 kg rutulio stūmimas Aurimas Sičiūnas (III a kl.), 8 vieta,

šuolis į aukštį – Elzė Kazlauskaitė (II b kl.), II vieta.

Puikius sportinius rezultatus pasiekė ir kiti gimnazijos lengvaatlečiai:

šuolis į aukštį – Marius Barzdelis (III e kl.) 7 vieta,

šuolis į aukštį – Liudvika Bajelytė (I b kl.) 4 vieta, ir Beatričė Juknaitė (I e kl.) 11 vieta,

60 m bėgimas – Emilija Rimkutė (I d kl.)11 vieta, Emilija Stankevičiūtė(I c kl.)- 18 vieta iš 38 užsiregistravusių dalyvių,

1000m bėgimas- Danielius Bondorovas (I b kl.) savo pogrupyje 3 vieta, tarp 26 dalyvių ir iškovota III prizinė vieta,

šuolis į tolį – Nojus Janušas (I d kl.), 9 vieta.

Daugiausiai emocijų suteikė estafetinis bėgimas 4x 200 m.

Merginų komanda – Elzė K., Liudvika B., B. Juknaitė ir Emilija R. savo pogrupio bėgime buvo trečios. Bendroje įskaitoje 7 vieta iš 17 komandų.

Vaikinų komanda – Danielius B., Kastis K., Nojus J., Tomas J. (II c kl.) savo pogrupyje atbėgo treti. Bendroje įskaitoje 9 vieta iš 17 komandų.

Komandų bendroje įskaitoje – 4 vieta.

Džiaugiuosi mūsų gimnazijos lengvosios atletikos sportininkais! Kurie ne tik nori dalyvauti, o kelia ir siekia sau žymiai aukštesnių asmeninių sportinių rezultatų.

Kovo 22 dieną šachmatų ir šaškių sporto mokykloje vyko XVII gimnazijų šachmatų varžybos.

Varžybose dalyvavo 13 komandų. Gimnazijos mokinių komanda iškovojo V vietą.

Varžybose dalyvavo Agnija Fedukevičiūtė (III c kl.), Povilas Janulionis (III d kl.), Julius Gagilas (IV e kl.), Petras Radžiūnas (I d kl.) ir Jokūbas Dirgėla (I d kl.).

Dėkojame mokyklos šachmatų žaidimo profesionalams, kurie puikiai atstovauja mūsų gimnaziją.

Sveikiname visų sporto šakų varžybų dalyvius! Linkime sportinio azarto, sėkmės ir puikių pasiekimų ateities staruose!

Parengė                                                    Elena Medzevičienė