Atvirų durų dienos renginyje apsilankė beveik 700 svečių !

2018 m. kovo 29 dieną gimnazijoje vyko tradicinis Atvirų durų dienos renginys. Susipažinti su gimnazija atvyko net 325 mokiniai ir 272 mokinių tėvai. Renginys prasidėjo 16.00 val. ir jo pirmojoje dalyje – susitikime su Mokinių savivalda – mokiniai, kuruojami gimnazijos Mokinių tarybos narių ir savanorių, būsimiems gimnazistams organizavo viktorinas ir ekskursijas. 18.00 val. buvo organizuojama antroji Atvirų durų dienos renginio dalis, kurią šiltu muzikiniu kūriniu pradėjo gimnazijos muzikos studijos nariai, įkvepiantį žodį tarė gimnazijos direktorė Danutė Puchovičienė, savo mintimis apie gimnaziją ir jos naująja strategija dalinosi Gimnazijos tarybos pirmininkė, III klasės mokinė Mišel Karolina Nikolajeva,  savo įspūdžiais ir patarimais dalinosi gimnazijos alumnė Smiltė Radziukynaitė o  mokinių priėmimo į gimnaziją tvarką pristatė dir. pavaduotojas ugdymui Rytis Komičius.

Džiaugiamės sėkmingu renginiu, dėkojame visiems, kurie dalinosi savo patirtimi, mintimis ir įspūdžiais bei tikimės, kad Atvirų durų dienos renginys leido dar labiau apsispręsti dėl savo svajonių gimnazijos.

Atvirų durų dienos renginio medžiaga (pristatymai):

Renginio akimirkos (fotografas Danielius Bondorovas (1b kl.)