Laimėjimai respublikiniame studentų ir mokinių meninio skaitymo konkurse

Kovo 13d. yra šviesios atminties aktorės,  ilgametės Lietuvos radijo diktorės, skaitovės Undinės Nasvytytės gimtadienis. Jau dveji metai, kaip ji iškeliavo amžinybėn. Bet neįmanoma pamiršti jos įtaigaus balso, raiškiai emocingai tariamo žodžio, jos išminties ir humoro.

Šiandien džiugina Undinės Nasvytytės šeimos narių  sugalvota  idėja – jos gimimo  dieną (kovo 13 d.) rengti respublikinį studentų ir moksleivių meninio skaitymo konkursą. Džiugina ir tai, kad šią idėją remia rašytojų klubas Vilniuje, o kuruoja ir organizuoja konkursą VŠĮ „Gal meno” su Rita Juodeliene priešaky.

Į konkursą sugužėjo moksleiviai iš visos Lietuvos, net iš tolimiausių kampelių. Jų buvo net 37. Konkursas šiemet rengiamas pirmą kartą. Nepaisant to, jis vyko  išskirtinėje aplinkoje – rašytojų klube, kur tvyrojo  ypatinga aura. Čia kiekvieno skaitovo žodis įgijo sparnus.

Džiugu, kad į konkursą savarankiškai užsiregistravo 4 mūsų gimnazijos moksleiviai. Tai Adomas Vasiliauskas ir Maksim Leontjev (mokyt.L.Valantiejienė), Ieva Tamošiūnaitė ir Ūla Narmontaitė (mokyt. L.Čiuladienė).

Ir turime pasveikinti :

Maksim  Leontjev – II vieta,

Ūla Narmontaitė – III vieta,
Adomas Vasiliauskas  – prizas už žodžio raišką,
Ieva Tamošiūnaitė – prizas už įtaigumą.

Teatro studija “N-7” sveikina dramiukus su nuostabiais žodžio raiškos laimėjimais. Ačiū jums, ačiū jūsų mokytojoms.

Teatro studijos vadovė J.Matekonytė-Antanėlienė.