Apsilankymas „ThermoFisher Scientific“

2017 m. lapkričio 23 d. 13.00 val. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos I klasių mokiniai išvyko į „ThermoFisher Scientific“. Ekskursiją organizavo biochemijos profilio vadovė Danguolė Skladaitienė.

Šioje ekskursijoje su mumis bendravo du jauni ThermoFisher Scientific darbuotojai. Jie mums aprodė dalį „ThermoFisher Scientific“ pastato patalpų Vilniuje.  Buvo įdomu pamatyti 3D spausdintuvu atspausdintą fermento modelį, kuris sujungia DNR dalis, bei pačio DNR dalių keitimo eigą.

Taip pat jie parodė jų parduodamus produktus ir papasakojo apie teikiamas paslaugas pvz.: vaistų kokybės užtikrinimo ,oro taršos mažinimo ir antikūnių tyrimo.

Mes dėkojame „ThermoFisher Scientific“ už šią programą ir linkime jiems sėkmės ateityje.

I d klasės mokinys Tauras Madzajus