Inžinerijos diena

Lapkričio 30 d. 1c klasės mokiniai, kurie pasirinko inžinerinį profilį, kartu su fizikos mokytoja Gražina Valicka vyko į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, kur vyko INŽINERIJOS DIENOS. Kolegijos kūrybinėse transporto inžinerijos dirbtuvėse mokiniai pamatė ir išbandė naujausias išmaniąsias  technologijas automobilyje. Mokiniai išsamiai nagrinėjo visas technologijas įdiegtas aukščiausios klasės ,,LEXUS“ automobilyje, ir savo bandymo rezultatus užrašinėjo lektorių išdalintuose užduočių lapuose, kur buvo pateiktos užduotys, leidžiančios išnagrinėti automobilio įrangą detaliau. Apžiūrėjome bolidą, kurį per  4 metus sukonstravo patys studentai ir dalyvavo studentų „Formulėje“.  Po įdomių automobilio tyrinėjimų, lektoriai supažindino su inžinerijos mokslų krypčių studijomis bei aprodė kitas laboratorijas.

Mokiniai po apsilankymo kolegijoje dalinosi tarpusavyje įspūdžiais, bei susidomėjo kai kuriomis studijomis. Išbandė naujausias technologijas automobilyje, bei turėjo galimybę išbandyti studentų sukonstruotus įrenginius, suprato kaip veikia ir kokią paskirtį turi visos naujovės įdiegtos automobiliuose.

Mokiniams patiko:

• Technologijų įvairovė ir jų kiekis.
  • Puikus dėstytojų pristatymas.
  • Išbandymas visų naujų ir įdomių funkcijų.
  • Malonus sutikimas.
  • Užduotys ir klausimai, kurie buvo pateikti.
  • Žinių praplėtimas.